Zajmujesz się projektowaniem budynków? W swojej codziennej pracy wykorzystuj intuicyjny program, który pozwoli Ci wykonać precyzyjny rysunek oraz stworzyć szczegółową dokumentację techniczną niezbędną dla wykonawców. Czerp przyjemność ze swojej pracy i jeszcze szybciej twórz projekty oraz fotorealistyczne wizualizacje.

Program ZWCAD do projektowania wnętrz i budynków

Pracowałeś już na różnych programach CAD, ale jeszcze nie trafiłeś na ten, który spełnia wszystkie Twoje oczekiwania? Koniecznie przetestuj program przeznaczony zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących projektantów wnętrz i budynków. ZWCAD to alternatywa dla słynnego programu AutoCAD — program do modelowania informacji o budynku, z uwzględnieniem funkcji projektowania architektonicznego. To narzędzie, które każdego dnia pomaga projektantom w ich pracy. Sprawdzi się również w przypadku aranżacji wnętrz, ale uznanie zyskuje też w innych branżach. Każdy użytkownik komercyjny i prywatny znajdzie tutaj coś dla siebie. Nasze oprogramowanie obsługuje pliki w formacie DWG oraz DXF i służy do projektowania 2D i 3D.

Z oprogramowaniem ZWCAD cały proces projektowy stanie się przyjemniejszy i szybszy. Postaw na wydajną pracę i obsługuj jeszcze więcej Klientów niż do tej pory.

Poniżej przedstawiamy bliżej ten program. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w zakup oprogramowania ZWCAD i korzystaj z jego wszystkich funkcji.

Wieczysta licencja

Kupując oprogramowanie ZWCAD, otrzymujesz bezterminową licencję, czyli możliwość tworzenia rysunków w programie CAD bez ograniczeń. Licencja pozwala również na aktualizację do najnowszych wersji programu w momencie, gdy takie się pojawią.

Wygodny i intuicyjny interfejs

Proces tworzenia projektów nigdy wcześniej nie był taki łatwy. Szereg udoskonaleń, jakie wprowadzamy z każdą aktualizacją, sprawiają, że praca projektanta jest dużo przyjemniejsza i szybsza. Wdrożenie w działanie programu przebiega bardzo szybko, natomiast jeśli będziesz miał jakikolwiek problem, to przygotowaliśmy dla Ciebie kilka rozwiązań. W ramach licencji oferujemy pomoc techniczną naszych specjalistów. Oprócz tego odsyłamy Cię do naszej bazy wiedzy, gdzie znajdziesz przydatne filmiki instruktażowe, obrazujące to, jak korzystać z programu.

Możliwość tworzenia wizualizacji architektonicznej w czasie rzeczywistym

Chcesz szybko wykonać realistyczny podgląd projektu, aby pokazać go inwestorowi? ZWCAD daje taką możliwość i to za dosłownie jednym kliknięciem! Stwórz fotorealistyczną wizualizację i ciesz się z efektu renderowania.

Pomocne moduły dodatkowe

Do projektowania architektonicznego doskonale sprawdzi się nakładka branżowa ZWCAD Architecture, która ma wbudowane jeszcze więcej dodatkowych funkcji jak ulepszony silnik graficzny i wyrównywanie odnośników. Dla architektów wnętrz oraz architektów krajobrazu to absolutny must-have w codziennej pracy.

ZWCAD — oprogramowanie, którego potrzebujesz

Projektowanie budynków to nie lada wyzwanie. Wszystkie elementy rysunku technicznego muszą idealnie zgadzać się z wyglądem rzeczywistym. Precyzyjnie wykonany projekt umożliwi minimalizację błędów, które mogą powstać podczas realizacji (efekt ekonomiczny). To prawdziwa oszczędność czasu i pieniędzy.

Nadal nie wiesz, czy program ZWCAD to dobry wybór? Mamy coś dla Ciebie! Pobierz wersję demo naszego programu CAD zupełnie za darmo i przetestuj wszystkie jego możliwości na własnym komputerze. Upewnij się, czy zawiera wszystkie funkcje, których potrzebujesz w swojej codziennej pracy architekta. Po 30 dniach wersji próbnej program ZWCAD zamieni się w przeglądarkę Twoich dotychczasowych projektów.

Wypróbuj program ZWCAD za darmo. 30 dni wystarczy na poznanie wszystkich tajników działania naszego oprogramowania. 

Ostatnia aktualizacja