Budowa domu, oprócz z ogromnym wydatkiem, wiąże się także z rozpoczęciem zupełnie nowego życia. Pomóż swoim potencjalnym klientom spełnić marzenia dzięki fachowo wykonanemu projektowi i zaproś ich na wirtualną wycieczkę po ich wymarzonym domu już teraz! Bez względu na to, czy specjalizujesz się w projektowaniu domów według indywidualnych wymagań, czy też posiadasz już swój własny zbiór istniejących nieruchomości postaw na profesjonalny program do projektowania domu od ZWCAD! Z nami proces projektowania domu będzie łatwiejszy!

Profesjonalny program do projektowania domu

Skoro tutaj jesteś, to nasz program CAD jest dokładnie tym, czego szukasz! Zależy Ci na efektywnej pracy? Szybkim sporządzaniu projektów bez komplikacji? Przedstawiamy Ci ZWCAD, czyli jeden z najlepszych programów do projektowania, który pozwala na sprawną i szybką pracę z projektami. Program do projektowania domów ZWCAD przede wszystkim jest ceniony za:

 

 • wysoką efektywność,
 • intuicyjny interfejs,
 • łatwość w obsłudze,
 • możliwość dopasowania do własnych potrzeb branżowych.

Nasze oprogramowanie do projektowania domów jest intuicyjne i posiada mnóstwo dodatków, które uprzyjemnią, a także przyspieszą codzienną pracę z plikami DWG/DXF. Dzięki temu Twoje projekty domów i aranżacji wnętrz będą doskonałe pod każdym względem.

 

darmowy program do projektowania domu

 

 

ZWCAD 2025 – więcej funkcji dla jeszcze większych korzyści

Już teraz możemy zaprezentować najnowszą wersję naszego oprogramowania do projektowania CAD – ZWCAD 2025! Nowa wersja niesie ze sobą szereg nowości i usprawnień – to jeszcze większa wydajność, aby usprawnić Twoją pracę nad projektami! Od teraz możesz wygodniej edytować bryły poprzez uchwyty, co pozwoli Ci sprawnie i szybko zmieniać wymiary i położenie poszczególnych elementów. ZWCAD został także wzbogacony o menedżer zestawów arkuszy do łatwiejszego zarządzania rysunkami i drukowania, co jest szczególnie przydatne w przypadku pracy nad projektami z dużą liczbą rysunków. Dostępne są także nowe funkcje tabeli oraz podpowiedzi z obrazkami, dzięki czemu korzystanie z naszego programu do projektowania domu jest jeszcze łatwiejsze. W ZWCAD 2025 znacząco ulepszyliśmy obsługę plików PDF. Do pracy z plikami 3D przydatne będzie nowe narzędzie GIZMO, które pozwala na sklowanie i łatwe przemieszczanie brył. 

Możliwość tworzenia 2D i 3D z ZWCAD

Sporządzanie projektów 2D i 3D, wirtualne spacery 3D i wysokiej jakości wizualizacje wzbogacą zarówno każdy Twój projekt wnętrza, jak i całą ofertę produktową. Postaw na jedno z najlepszych narzędzi do projektowania wnętrz 3D, które jest intuicyjne w obsłudze i w pełni dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb. ZWCAD powstał z myślą o wszystkich osobach, które profesjonalnie zajmują się projektowaniem domów i aranżacją wnętrz. Jakie dodatkowe funkcjonalności ma nasz wyjątkowy program do projektowania domu?

  • Dostęp do obszernych bibliotek drzwi, okien oraz pozostałych elementów budowlanych. Podczas umieszczania obiektów jest możliwość samodzielnego podawania wymiarów, dzięki czemu wszystkie otwory ścienne mogą być dopasowane do określonej grubości ścian.
  • Obszerny katalog mebli, przyborów sanitarnych i wyposażenia całego domu. Dodatkowo osoba projektująca ma pełną dowolność w określaniu wymiarów obiektów wstawianych do projektu.
  • Możliwość tworzenia rzutów, przekrojów oraz widoków elewacji,
  • Intuicyjne i zautomatyzowane tworzenie połaci dachu,
  • Opcja parametryzacji pozwala na podawanie własnych wymiarów wszystkich elementów projektu.
  • Możliwość zastosowania symboli i oznaczeń, które z reguły stosowane są w projektach budowlanych.
  • Automatyczne opisywanie rysunków oraz numerowanie obiektów podczas modelowania budynków.
  • Możliwość samodzielnego rozszerzania zawartości i funkcjonalności oprogramowania oraz importowania bibliotek obiektów i symboli.

 

Program do projektowania domu cały projekt gotowy plan

Co zyskasz z pomocą programy ZWCAD

Chcesz dopasować oprogramowanie do projektowania domów do swoich potrzeb? Z ZWCAD to możliwe! Funkcja edycji pozwala dopasować program CAD do swoich zawodowych preferencji. Co więcej, nasze oprogramowanie zostało zaprojektowane z myślą o każdym projektancie. W przypadku doświadczonych projektantów pozwala na sprawniejszą i efektywniejszą pracę z projektami, z kolei w przypadku osób, które dopiero poznają programy do projektowania domów w łatwy i przyjemny sposób chcą nauczyć się tworzenia profesjonalnych projektów. Dzięki obsługiwaniu najbardziej popularnych formatów – DWG/DXF w prosty sposób zsynchronizujesz swoje projekty z innymi programami do projektowania domów.
Wybierając ZWCAD, otrzymujesz bezterminową licencję, która jest równoznaczna z brakiem jakichkolwiek opłat abonamentowych, co więcej w dowolnym momencie masz możliwość uaktualnienia swojej wersji oprogramowania. ZWCAD 2025 promuje już wyłącznie wersję systemową 64-bit. W przypadku wersji 64-bitowej możemy lepiej wykorzystać moc komputera, podejmując się pracy z większymi projektami. Masz także pewność, że zakupione przez Ciebie oprogramowanie jest oryginalne i legalne. Do każdego zakupu dołączamy certyfikat potwierdzający legalność oprogramowania, które tworzone jest zgodnie z własnością intelektualną.

Dodatkową funkcjonalnością jest w pełni elastyczne licencjonowanie. Inaczej mówiąc jest to licencja sieciowa, która dostępna jest dla komputerów stacjonarnych w przypadku więcej niż pięciu stanowisk. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zainstalować oprogramowanie CAD na dowolnej liczbie stacji roboczych, więc nie ma potrzeby zmiany ani kupowania nowych licencji. Przeniesienie licencji na inne stanowisko jest bardzo łatwe i każdy może wykonać je samodzielne.

W ramach jednego programu do projektowania domów otrzymujesz także wiele wersji językowych, które możesz zmieniać w dowolnym momencie. Możesz pracować między innymi w języku polskim, angielskim, niemiecki, francuskim, czeskim czy litewskim.

Wszystkim naszym Klientom zapewniamy również profesjonalne wsparcie techniczne i niezbędne szkolenia. W razie pojawienia się jakiegokolwiek problemu z obsługą naszego oprogramowania służymy pomocą i dostarczamy rozwiązania. Dodatkowo każdy, kto wykupi subskrypcję, otrzymuje dostęp do forum użytkowników ZWCAD, gdzie na bieżąco prowadzona jest dyskusja na różne tematy.

Oprogramowanie do projektowania domów 3D bez ograniczeń

Pomóż swoim klientom zrealizować marzenia o upragnionym domu lub mieszkaniu! Z pomocą oprogramowania ZWCAD możesz projektować tak, jak lubisz i bez ograniczeń. Nasze oprogramowanie do projektowania domów to znakomita alternatywa dla popularnych, i dużo droższych, programów obsługujących pliki DWG i DXF. Z jego pomocą możesz rysować, edytować, wymiarować i drukować projekty, a także masz możliwość podkładania obiektów rastrowych i wektorowych. Z ZWCAD projektowanie po prostu jest łatwiejsze i przyjemniejsze

Program do projektowania domu projekt domu

 

Narzędzie do projektowania budynków dopasowane do Ciebie

Oprogramowanie do projektowania domu od ZWCAD to jeden program, który daje wiele możliwości tworzenia! Każdy użytkownik może dopasować go do swoich indywidualnych potrzeb, dzięki czemu praca nad projektami będzie jeszcze łatwiejsza i jeszcze przyjemniejsza. Wszystko za sprawą specjalistycznych branżowych nakładek, dzięki którym nie będziesz przepłacać i wykorzystasz funkcjonalności ZWCAD w 100%.  

Testuj ZWCAD za darmo 

Mnogość dostępnych programów do projektowania domów sprawia, że trudno jest wybrać ten najlepszy. Nikt nie lubi też kupować kota w worku, dlatego często ciężko nam zapłacić za coś, czego nie znamy. ZWCAD ma na to sposób. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wersję testową oprogramowania ZWCAD, która pozwoli Ci sprawdzić pełen zakres jego możliwości jeszcze przed zakupem! Bezpłatne oprogramowanie dostępne będzie przez 30 dni. Zobacz, co potrafi nasz program i projektuj bez ograniczeń!

Ostatnia aktualizacja