Jako firma specjalizująca się w tworzeniu i oferowaniu programów do projektowania, stawiamy sobie za zadanie dostarczanie kompleksowych rozwiązań, które wspierają geodetów w ich codziennej pracy. Poznaj program geodezyjny, który został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu użytkownikom łatwego dostępu do zaawansowanych narzędzi pomiarowych i edytorskich, umożliwiając im precyzyjne określanie współrzędnych, tworzenie map,generowanie raportów i analiz, a także wiele innych udogodnień.

Program dla geodetów ZWGeo

ZWGeo to narzędzie, które zostało stworzone jako nakładka, mająca na celu usprawnienie pracy geodetów. Dostarcza ono szereg funkcji, które ułatwiają wykonywanie zadań związanych z geodezją. Wśród nich można wymienić możliwość oznaczania punktów nazwami i numerami w projekcie z opcją eksportu do zewnętrznych plików tekstowych, dodawanie wielu podkładów rastrowych z plikami geolokalizacji, przycinanie map, aktywną tabelę punktów, oznaczanie rurociągów, wstawianie map z serwerów internetowych (WMS) oraz integrację z serwerem GUGiK.

Nasze oprogramowanie jest również elastyczne i intuicyjne w obsłudze, co pozwala geodetom skupić się na realizacji zadań, zamiast tracić czas na naukę skomplikowanych narzędzi. Dążymy do ciągłego doskonalenia naszego produktu, aby sprostać zmieniającym się potrzebom branży geodezyjnej oraz zapewnić naszym Użytkownikom narzędzie, które pomoże im osiągać doskonałe rezultaty w swojej pracy.

 

program geodezyjny

 

Jeden ZWGeo, wiele możliwości

Oprogramowanie ZWGEO rozszerza funkcjonalność ZWCAD poprzez dodanie następujących możliwości:

 1. Umieszczenie nazw i numerów punktów w projekcie.
 2. Zapis współrzędnych punktów do plików tekstowych.
 3. Import punktów z plików tekstowych.
 4. Dodawanie wielu obrazów rastrowych z plikami geolokalizacji.
 5. Przycinanie map.
 6. Interaktywna tabela punktów.
 7. Wstawianie opisów współrzędnych.
 8. Maskowanie obiektów pod tekstem.
 9. Identyfikacja rurociągów.
 10. Import SHP, WMS i WFS
 11. Transformację współrzędnych
 12. Oznaczanie poziomic i profil terenu

 

ŁATWA OBSŁUGA

BEZTERMINOWE I ELASTYCZNE LICENCJONOWANIE

CERTYFIKAT LEGALNOŚCI

DWIE WERSJE DO WYBORU – 32 i 64 BIT

POMOC TECHNICZNA I SZKOLENIA

Licencjonowanie programu geodezyjnego ZWGeo

Oprogramowanie ZWCAD jest dostępne w dwóch formach licencji – komercyjnej bezterminowej/rocznej oraz w formie licencji edukacyjnej dla instytucji edukacyjnych oraz uczniów i studentów. Może być zakupione jako licencja jednostanowiskowa, która jest zabezpieczona kodem programowym lub kluczem USB bądź jako licencja sieciowa, która umożliwia korzystanie z programu na co najmniej dwóch stanowiskach.
Aplikacja branżowa ZWGeo jest oferowana wyłącznie jako licencja jednostanowiskowa zabezpieczona kodem programowym. Licencja ta jest niezależna od wersji językowej czy stanowiska, na którym została aktywowana, co pozwala użytkownikom swobodnie przenosić ją między różnymi stanowiskami – na przykład między biurem a domem.

Wymagania sprzętowe ZWGeo

System operacyjny – Windows® 7, Windows® 8, Windows® 10, Windows® 11
Procesor – minimum 2GHz, zalecany procesor wielordzeniowy
Karta graficzna – z własną pamięcią RAM, obsługa OpenGL w wersji co najmniej 4.1
Dysk twardy (wolne miejsce dla ZWCAD) – minimum 2 GB
Monitor – minimalna rozdzielczość 1280×800, zalecana rozdzielczość 1920×108

Wypróbuj ZWGeo przed zakupem

Przed dokonaniem zakupu, każdy ma możliwość przetestowania nakładki ZWGeo przez 30 dni całkowicie za darmo. Okres próbny pozwala zapoznać się z funkcjonalnościami oprogramowania i ocenić jego przydatność oraz zgodność z potrzebami jeszcze przed podjęciem decyzji zakupowej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i pobrania wersji testowej!

Ostatnia aktualizacja