Potrzebujesz profesjonalnego oprogramowania do projektowania działki w 3D a może chcesz stworzyć profesjonalny projekt ogrodu? Chcesz pracować wydajnie i tworzyć wysokiej jakości projekty? ZWCAD to profesjonalne narzędzie, które ułatwia modelowanie 3D. Poznaj jego możliwości!

Projektowanie działki może być jeszcze prostsze

Dzięki ZWCAD możesz bez wysiłku realizować projekty i spełniać wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. ZWCAD to potężne oprogramowanie CAD, które ma łatwy w obsłudze interfejs, intuicyjne funkcje oraz daje możliwość dostosowania do własnych potrzeb. Idealnie nadaje się do szybkiej i efektywnej pracy nad projektami działek. Dzięki ZWCAD zaprojektujesz ogród szybciej, niż myślisz!

Program do projektowania ogrodów od ZWCAD – dlaczego warto?

ZWCAD to oprogramowanie CAD dla inżynierów. Dzięki branżowym nakładkom możesz dostosować go do wszystkich swoich potrzeb i w pełni wykorzystać wszystkie jego funkcje tworząc niesamowity projekt ogrodu. Doskonale nadaje się zarówno do użytku profesjonalnego, jak i indywidualnego. Nasza program do projektowania ogrodu jest idealne zarówno dla początkujących inżynierów, którzy dopiero uczą się podstaw, jak i doświadczonych projektantów, którzy mogą w pełni wykorzystać wszystkie zaawansowane funkcjonalności. Dzięki obsłudze najpopularniejszych formatów DWG/DXF nie musisz się martwić o utratę projektów podczas pracy w innych programach typu CAD. Będziesz mógł stworzyć wymarzony ogród bez konieczności zatrudniania profesjonalnego projektanta.

Licencja bez terminu i brak ukrytych kosztów

Wybierając ZWCAD, płacisz tylko raz! Licencja oprogramowania jest bezterminowa, więc musisz się martwić o subskrypcje lub opłaty za jej odnowienie. Dzięki ZWCAD cały czas jesteś bieżąco! W każdej chwili trwania licencji możesz zaktualizować swoje oprogramowanie do najnowszej wersji całkowicie bezpłatnie. ZWCAD 2025 promuje już teraz tylko jedną wersję systemową 64-bitową, dzięki której będziesz mógł lepiej wykorzystać moc swojego komputera i pracować z większymi plikami.

Jedno oprogramowanie – możliwości projektowania zagospodarowania terenu dla całej firmy

Jakie inne korzyści oferuje ZWCAD? W pełni elastyczne licencjonowanie. Za pomocą jednego kodu licencyjnego będziesz mógł zainstalować oprogramowanie na nieograniczonej liczbie stanowisk bez dodatkowych opłat. Co więcej, przeniesienie klucza licencyjnego na inne stacje robocze jest bardzo łatwe i można to zrobić samemu.

Kupując nasze oprogramowanie, masz pewność, że jest ono legalne. Do każdego zakupionego programu dołączamy certyfikat autentyczności, który potwierdza oryginalność programu oraz to, że powstał on z poszanowaniem własności intelektualnej. W ramach jednego programu do projektowania 3D CAD masz również możliwość wyboru z kilku różnych języków. Możesz pracować między innymi w języku polskim, angielskim, czeskim, francuskim, niemiecki czy litewskim i co więcej, mogą być one zmieniane w dowolnym momencie.

Kompleksowe wsparcie techniczne od specjalistów ZWCAD

Zawsze, kiedy będziesz nas potrzebować, będziemy w pobliżu, aby udzielić Ci niezbędnego wsparcia. Zapewniamy również szkolenia i upewniamy się, że klienci otrzymują to, czego potrzebują, aby odnieść sukces. W razie problemów z obsługą oprogramowania zapewniamy pomoc i rozwiązanie problemu. Wszyscy subskrybenci ZWCAD mają również dostęp do specjalnego forum dla użytkowników ZWCAD, gdzie odbywają się dyskusje na różne tematy.

Co nowego w ZWCAD 2025?

ZWCAD 2025 dostępny jest już tylko w wersji 64-bitowej, co oznacza większą ilość obsługiwanej pamięci RAM, lepszą wydajność, stabilność i niezawodność, zgodność z nowoczesnymi systemami operacyjnymi oraz lepsze wykorzystanie nowoczesnego sprzętu. Przejście na 64-bitową wersję przynosi użytkownikom znaczącą poprawę w pracy nad dużymi i złożonymi projektami, umożliwiając efektywniejsze wykorzystanie zasobów sprzętowych.

Wprowadziliśmy wiele ulepszeń, w tym szybsze otwieranie i zapisywanie plików DWG, zaznaczanie, kopiowanie i przesuwanie obiektów oraz pracę z podkładami PDF i drukowanie. Nowe narzędzie Gizmo ułatwia przenoszenie, skalowanie i obracanie brył w 3D. Zmieniliśmy interfejs, umożliwiając przenoszenie zakładek plików między monitorami, oraz dodaliśmy nowe style wizualizacji. Ulepszyliśmy drukowanie plików PDF, skracając czas drukowania i zmniejszając rozmiar plików, oraz zoptymalizowaliśmy obsługę plików PDF, zwiększając szybkość ich przetwarzania.

Nowości obejmują także obsługę i import plików w formacie STEP, optymalizację narzędzi do obsługi chmury punktów, funkcję szyku stycznego, wektoryzację rastrów, sprawdzanie ciągłości linii oraz nowe kształty chmury rewizji.

Zaprojektuj ogród bez ograniczeń

ZWCAD to program do projektowania ogrodu w 3D CAD, który został opracowany z myślą o potrzebach inżynierów, architektów, projektantów i konstruktorów. Nasza najnowsza wersja zapewnia jeszcze więcej funkcji z jeszcze większymi korzyściami dla użytkowników szukających wsparcia przy aranżacji ogrodu. Od teraz będziesz mógł wygodniej operować bryłami – dzięki specjalnym uchwytom, przy pomocy których szybko zmienisz wymiary i położenie poszczególnych obiektów takich jak np. meble ogrodowe. Nowa wersja ma również ulepszone funkcje obsługi arkuszy, co znacznie ułatwia korzystanie z projektów, które zawierają wiele rysunków. Od teraz masz również dostęp do nowych funkcji w tabeli, a także otrzymasz podpowiedzi ze zdjęciami, które jeszcze bardziej ułatwią projektowanie. Postaw na profesjonalny program, który umożliwi Ci wygodne projektowanie własnego ogrodu.

Program do projektowania ogrodu ZWCAD

Dzięki ZWCAD masz pełną kontrolę nad każdym projektem, ponieważ w ramach jednego programu dostajesz wszystkie narzędzia niezbędne do sporządzenia projektu działki dla Twojego klienta. Nasze oprogramowanie do projektowania domu jest świetną alternatywą dla popularnych i znacznie droższych programów do obsługi DWG i DXF. Projektowanie działek jeszcze nigdy nie było tak przyjemne i proste! Stawiamy na intuicyjny interfejs

Wypróbuj nasz program do projektowania ogrodu za darmo 

Ilość dostępnych programów do projektowania ogrodu na rynku utrudnia wybór tego najlepszego. Nikt nie lubi kupować kota w worku, więc często ciężko jest nam też zapłacić za coś, czego nie znamy. Doskonale to rozumiemy, dlatego na naszej stronie możesz znaleźć wersję testową oprogramowania ZWCAD po to, żebyś jeszcze przed zakupem mógł poznać wszystkie jego możliwości. Pobierz darmowy program i zaprojektuj ogród bez ograniczeń!

Ostatnia aktualizacja