Jesteś projektantem i na co dzień zajmujesz się przygotowywaniem schematów elektrycznych? Masz wrażenie, że Twój program projektowania w 2D/3D Cię ogranicza? Poznaj ZWCAD – wszechstronne i niezwykle funkcjonalne narzędzie do sporządzania projektów instalacji elektrycznej i twórz bez ograniczeń.

Projektowanie rozdzielnic elektrycznych staje się łatwiejsze…

Interesuje Cię projektowanie rozdzielnic elektrycznych? ZWCAD to program, który pozwala usprawnić pracę podczas tworzenia schematów elektrycznych. Ma prosty interfejs i nakładki specyficzne dla danej branży, co pozwala dostosować go do potrzeb zawodowych i wykorzystać wszystkie jego funkcje. Wydajność oprogramowania gwarantuje również szybką i efektywną pracę nad każdym projektem. ZWCAD to dobry wybór zarówno dla profesjonalnych, jak i początkujących projektantów. Możesz liczyć na wsparcie z zakresu doboru standardowego, jak i bardziej zaawansowanych rozwiązań. Program ma wiele specjalistycznych i przydatnych funkcji, dzięki którym sporządzanie projektów jest łatwe, szybkie i przyjemne.

Dzięki ZWCAD 2024 zrobisz jeszcze więcej

ZWCAD to oprogramowanie CAD dla inżynierów, projektantów, architektów i budowniczych. Jest to najnowocześniejsza wersja naszego kultowego oprogramowania CAD z funkcjami, których nie znajdziesz w innych programach do projektowania. Wprowadziliśmy nowe funkcje, które sprawiają, że projektowanie schematu elektrycznego jest jeszcze łatwiejsze i sprawniejsze! Dodając specjalne uchwyty do okna edycyjnego, możesz szybko i precyzyjnie zmieniać rozmiar i precyzyjnie pozycjonować obiekty. Od teraz także łatwiejsza będzie praca z projektami posiadającymi wiele rysunków. Poznaj wszystkie nowości i projektuj instalacje elektryczne bez ograniczeń i usprawnij swoją pracę z zakresu planowania rozdzielnic.

program do projektowania proces projektowania rozdzielnic niskiego napięcia

 

Jeden program CAD, a daje tyle korzyści

Z myślą o naszych Klientach udostępniamy wieczystą licencję, dzięki której nie będziesz musiał ponosić żadnych dodatkowych opłat za korzystanie z programu. Pobierając nasze oprogramowanie, automatycznie otrzymujesz dożywotnią subskrypcję na wszystkie aktualizacje, co oznacza, że w dowolnym momencie możesz uaktualnić wersję swojego oprogramowania całkowicie za darmo.

ZWCAD to idealne narzędzie dla profesjonalnych projektantów, a dzięki intuicyjnemu interfejsowi jest też łatwe w obsłudze dla niedoświadczonych jeszcze inżynierów. Oprogramowanie daje możliwość wyboru wersji — 32 i 64 bit. Wersja 64-bitowa pozwoli Ci na bezproblemową pracę z większymi plikami. Jeśli będziesz potrzebował zmienić licencję, możesz to zrobić w każdej chwili.

ZWCAD obsługuje licencje niestandardowe, dzięki czemu  możesz zainstalować ten program na kilku różnych urządzeniach. Przenoszenie się między stanowiskami pracy jest łatwe, co oznacza, że każdy może to zrobić samodzielnie. Po uruchomieniu programu przekonasz się o tym, jak projektowanie może być łatwe!

Nasze oprogramowanie dostępne jest w wielu wersjach językowych, które w zależności od potrzeb możesz zmieniać w dowolnym momencie. Dzięki temu zawsze będziesz mieć pod ręką wersję, którą potrzebujesz. Oprócz języka polskiego dostępne są także języki: angielski, niemiecki, czeski, francuski, litewski.

ZWCAD umożliwia importowanie plików DWG i DXF, więc jeśli używasz więcej niż jednego programu na swoim komputerze, nie będziesz musiał poświęcać czasu na ponowną edycję poprzedniej pracy.

Możesz wybierać spośród funkcji specyficznych dla branży, które przyniosą ogromne korzyści podczas tworzenia każdego projektu. Dzięki temu Twój podstawowy program pozwala na jeszcze skuteczniejsze i dokładniejsze rysowanie schematów elektrycznych.

Do wszystkich zakupów dołączamy certyfikat legalności, który potwierdza, że zakupiłeś oryginalną, niezmienioną wersję naszego programu. Ponadto szanujemy własność intelektualną i prawa patentowe innych firm.

ZWCAD zapewnia natychmiastowe wsparcie zawsze, gdy jest potrzebne

Kupując ZWCAD, otrzymujesz pełne wsparcie techniczne. Nie tylko zaoszczędzisz dużo czasu, ale także będziesz miał okazję dowiedzieć się więcej o programie i poznać wszystkie jego funkcje. Wybierając ZWCAD, dostaniesz od nas także dostęp do naszego forum użytkowników, gdzie możesz dyskutować o swojej pracy i zadawać pytania innym członkom.

Program do projektowania CAD  – testuj za darmo

ZWCAD to doskonała alternatywa dla drogiego programu CAD. Poznaj wszystkie jego możliwości jeszcze przed zakupem. Mamy bezpłatną wersję próbną, w której możesz testować oprogramowanie przez 30 dni bez żadnych ograniczeń! Sprawdź niezwykle funkcjonalne moduły, które Dzięki ZWCAD szybko odrzucisz inne programy CAD. Dzięki nam projektowanie instalacji elektrycznej będzie proste i przyjemne.

Sprawdź także:
program do renderowania

Ostatnia aktualizacja