Projektowanie mody to Twój zawód lub Twoja pasja? Nie wyobrażasz sobie swojej pracy bez profesjonalnego oprogramowania do grafiki wektorowej i projektowania mody?

Poznaj pierwszą polską aplikację skierowaną do branży odzieżowej i projektuj szablony odzieżowe bez ograniczeń! Dzięki ZWCAD Twoje projekty będą dopracowane w każdym, nawet najdrobniejszym, szczególe. Chcesz dowiedzieć się, co możesz zyskać korzystając z programu ZWCAD? Tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne informacje!

Projektowanie nigdy nie było przyjemniejsze!

programy do projektowania
 

programy do projektowania produkcji odzieży

Co zyskasz z programem do projektowania mody ZWCAD?

 

Z

Bezterminowa licencja

która nigdy nie wygaśnie i nie wymaga dodatkowych opłat subskrypcyjnych.

Z

Aktualizacje

Możliwość aktualizacji programu do najnowszej wersji (obecnie dostępna jest już wersja Professional 2025).

Z

Nakładki

Możliwość dostosowania programu do swoich potrzeb poprzez dostęp do branżowych wersji i specjalistycznych nakładek. Zwiększa to funkcjonalność bazowego programu CAD

Z

Licencjonowanie

Elastyczne licencjonowanie, na które składa się klucz sprzętowy, kod programowy oraz licencja sieciowa pozwalająca na wykorzystanie oprogramowania na więcej niż 5 stanowiskach. Przenoszenie licencji między stanowiskami może być wykonane samodzielnie.

Z

Intuicyjny interfejs

i przejrzysty design sprawiają, że nasz program do projektowania mody jest łatwy w obsłudze, a praca na nim prosta i przyjemna. Jest to idealne narzędzie do projektowania zarówno dla zaawansowanych projektantów mody, jak i osób, które dopiera stawiają swoje pierwsze kroki w projektowaniu.

Z

Wydajne oprogramowanie

Wersja ZWCAD 2025 promuje już wyłącznie wersję 64-bit, która pozwala na pracę z większymi i cięższymi projektami.

Z

Kompatybilność

z innymi programami CAD w zakresie formatu DWG/DXF.

Z

Języki

Kilka wersji językowych do wyboru, które mogą być zmieniane w każdej chwili użytkowania.

Z

Wsparcie techniczne

Możliwość skorzystania z pomocy profesjonalnego zespołu z działu technicznego. W ramach bezterminowej licencji możesz korzystać z pomocy telefonicznej, mailowej, poprzez czat internetowy oraz udzielać się na forum dedykowanym użytkownikom ZWCAD.

Co nowego w ZWCAD 2025?

ZWCAD 2025 jest dostępny wyłącznie w wersji 64-bitowej, co zapewnia większą ilość obsługiwanej pamięci RAM, lepszą wydajność, stabilność i niezawodność, zgodność z nowoczesnymi systemami operacyjnymi oraz lepsze wykorzystanie nowoczesnego sprzętu. Przejście na tę wersję przynosi użytkownikom znaczącą poprawę w pracy nad dużymi i złożonymi projektami, co jest kluczowe w profesjonalnym środowisku projektowym.

W ZWCAD 2025 wprowadziliśmy znaczące ulepszenia, takie jak poprawiona obsługa i drukowanie plików PDF oraz nowe narzędzie Gizmo do łatwego przenoszenia i skalowania brył w 3D. Nowy interfejs umożliwia przenoszenie zakładek plików między monitorami, a ulepszone drukowanie plików PDF skraca czas i zmniejsza rozmiar plików. Zwiększyliśmy szybkość pracy z plikami PDF oraz zoptymalizowaliśmy narzędzia do obsługi chmury punktów. Nowości obejmują również obsługę i import plików STEP, funkcje szyku stycznego, wektoryzacji rastrów, sprawdzania ciągłości linii oraz nowe kształty chmury rewizji.

 

rysowanie linii na sylwetce człowieka

Poznaj zupełnie nową jakość projektowania odzieży, którą zapewni Ci ZWCAD

Oddajemy w Twoje ręce najlepsze narzędzie do sporządzania szablonów odzieżowych, które spełni wszystkie Twoje wymagania! Jest to doskonała alternatywa dla znanych i dużo droższych programów tego typu, która pozwala na efektywne projektowanie.

Najlepszy program do projektowania odzieży

Poznaj pierwszą polską aplikację do tworzenia modeli ubrań, która działa na zwykłym programie do projektowania sprawiając, że Twój bazowy CAD jest idealnie dopasowany do potrzeb Twojej branży. Dzięki ZWCAD możesz stworzyć nowoczesne projekty, o jakich marzysz.

zastosowanie do wyboru materiału tkanin i kolorów podczas produkcji

Projektowanie typu CAD z ZWCAD

Na co możesz liczyć ze strony programu do tworzenia odzieży od ZWCAD? Jest to między innymi:

 • tworzenie form,
 • stopniowanie utworzonych form,
 • wstawianie specjalnego punktu (dziurki, nacięcia),
 • wstawianie dodatku na szew i łączenie rogów pod odpowiednim kształtem,
 • tworzenie układu kroju,
 • opis elementu oraz kompletowanie niezbędnych informacji dotyczących modelu,
 • dynamiczne siatki konstrukcyjne,
 • możliwość importu plików typu DXF z RUL.

zastosowanie urządzenia do produkcji kolorów

Najważniejsze funkcje ZWTextile od ZWCAD

 • Nieograniczona przestrzeń robocza,
 • Modelowanie form,
 • Możliwość stopniowania,
 • Tworzenie grafiki wektorowej,
 • Szablony,
 • Edycja bez ograniczeń,
 • Przygotowywanie szablonów,
 • Automatyczne układy kroju,
 • Dynamiczne siatki konstrukcyjne.

Programy do projektowania CAD

Chcesz jeszcze przed zakupem poznać wszystkie możliwości ZWCAD? Skorzystaj z darmowej wersji testowej, którą można pobrać z naszej strony internetowej! Projektuj przez 30 dni bez ograniczeń!

 Wypróbuj najlepsze narzędzie do projektowania szablonów odzieżowych

ZWCAD to znakomita alternatywa dla znanego oprogramowania dla projektantów. U nas możesz sprawdzić jego wszystkie możliwości jeszcze przed zakupem. Na stronie do pobrania jest w pełni funkcjonalna wersja testowa naszego oprogramowania do projektowania typu CAD. Pobierz bezpłatną wersję testową ZWCAD i przez 30 dni projektuj bez zobowiązań! Po 30 dniach program działa jak przeglądarka z możliwością tworzenia i zapisywania niewielkich plików.

Ostatnia aktualizacja