Zajmujesz się projektowaniem wnętrz lub produktów i uważasz, że znasz już wszystkie funkcje programu ZWCAD? Całkiem możliwe, że teraz Cię zaskoczymy, bo nasze oprogramowanie CAD umożliwia również wizualizację obiektów przestrzennych! Za sprawą efektów wizualnych na pewno przekonasz inwestora do własnej wizji. Projekt stanie się bardziej atrakcyjny, a Ty będziesz bardziej profesjonalny w oczach swoich Klientów. Sprawdź, jak działa rendering i dlaczego warto korzystać z tej funkcji.

Twórz piękne rendery z pomocą naszego oprogramowania ZWCAD! Przetestuj już dziś.

Rendering — funkcja, która zachwyci Twoich Klientów

Renderowanie to tworzenie realistycznych wizualizacji na podstawie grafiki obiektu przestrzennego 3D. Opcja ta jest już dedykowana osobom bardziej zaawansowanym. Skierowana do tych użytkowników, którzy dobrze znają podstawowe funkcje programu ZWCAD.

Rendering ma pomóc architektom w ich codziennej pracy, a dokładnie pomaga osiągnąć zamierzony cel, jakim jest wykonanie prawidłowego modelu 3D. To bardzo cenione przez profesjonalistów narzędzie, które może okazać się zbawienne w codziennej pracy, a zwłaszcza podczas spotkań z Klientami. Pokaż im efekty swojej pracy, które będą zachwycać. Wizualizacje to must have dzisiejszego projektowania. Jeszcze większego znaczenia nabiera fakt, że architekci walczą między sobą i chcą zaproponować jak najbardziej atrakcyjną ofertę. Z programem CAD uda Ci się przekonać nowych Klientów, aby skorzystali z Twoich usług.

Wizualizacje 3d w czasie rzeczywistym

Nie wiesz, jaki program do renderowania wybrać? Proponujemy nasze nowoczesne oprogramowanie CAD, które spełni wszystkie oczekiwania, nawet profesjonalnego i doświadczonego projektanta. Wizualizacja architektoniczna wbudowana w system ZWCAD umożliwia bardzo realistyczne efekty. Rendering, o którym mowa, nie jest samodzielnym narzędziem, a wbudowany jest w program CAD. Wszystko otrzymujesz w jednym miejscu.

Poznaj silnik renderujący programu ZWCAD. Jeśli potrzebujesz wiedzy na temat tego, jak w praktyce obsługiwać tę funkcję, to możesz skorzystać z pomocy naszych doświadczonych specjalistów. Oferujemy wsparcie techniczne w ramach wieczystej licencji na nasze oprogramowanie.

Na co pozwala opcja renderingu w ZWCAD? Dzięki ustawieniom zaawansowanym możesz dopasować wizualizację do swoich potrzeb — ustawić perspektywę, głębię ostrości, ukryć niewidoczne linie czy też cieniować dla jeszcze lepszego i bardziej realistycznego efektu. Program bierze pod uwagę takie kwestie jak: oświetlenie, wykorzystane materiały, cienie, odbicia, załamania światła, wpływ atmosfery. Co więcej, możliwe jest wprowadzanie zmian i w trakcie pracy podglądanie wizualizacji wnętrz czy też wybranych elementów projektu.

Jednym kliknięciem możesz zobaczyć efekty wizualne. Wciśnij przycisk „Start Rendering” i oczekuj efektów swojej pracy!

Dlaczego warto wybrać renderowanie w programie ZWCAD?

  1. Łatwość obsługi.
  2. Dostępność wielu obiektów, które jeszcze bardziej uatrakcyjniają projekt (biblioteka cyfrowa).
  3. Szybkość generowanego podglądu.

Postaw na innowacyjne oprogramowanie do renderowania — ZWCAD stanie na wysokości zadania

Zainwestuj w program, który umożliwia ogromne możliwości — takich, których właśnie oczekujesz. Tworzenie rysunków technicznych i dokumentacji z programem ZWCAD to czysta przyjemność. Intuicyjny interfejs, którego szybko się nauczysz, usprawni Twoją codzienną pracę.

Korzyści programu ZWCAD:

  • wieczysta licencja,
  • program dostępny w różnych wersjach językowych do wyboru,
  • możliwość aktualizowania programu po publikacji najnowszej wersji,
  • kompatybilność z plikami o rozszerzeniach DWG i DXF,
  • możliwość zainstalowania dodatkowych nakładek branżowych, które sprawią, że program CAD będzie jeszcze bardziej dopasowany do Twoich wymagań.

Już teraz pobierz wersję demo naszego programu do renderowania i przez 30 dni testuj bez ograniczeń. Sprawdź nas na swoim sprzęcie i przekonaj się, że to właśnie program, którego szukasz! 

 

Ostatnia aktualizacja