Promocja na wszystkie programy CAD — kup bezterminową licencję ZWCAD taniej

Niedawno swoją premierę miał ZWCAD 2024 — udoskonalona wersja programu CAD. Z tej okazji udostępniamy kod rabatowy: JZM16, który uprawnia do 5% rabatu. Zniżka obowiązuje na wszystkie nasze produkty!

Wypróbuj najlepsze narzędzie do projektowania. Poznaj oprogramowanie ZWCAD — sprawdź jego możliwości teraz w jeszcze niższej cenie. 

zwcad kod rabatowy

Zakup programu ZWCAD to inwestycja, która szybko Ci się zwróci! 

Projektowanie z oprogramowaniem ZWCAD jest jeszcze bardziej wydajne i przyjemne. Twórz szczegółowe projekty i ciesz się lepszymi wynikami w pracy. Pozwól sobie na komfort projektowania i koniecznie przetestuj innowacyjne nakładki branżowe, które zwiększą funkcjonalność programu w standardowej wersji.

Obawiasz się, że nauka naszego programu zajmie Ci sporo czasu, dlatego zwlekasz z zakupem nowego oprogramowania? Jesteśmy na to przygotowani. Umożliwiamy Ci dostęp do filmików instruktażowych, 30 lekcji „krok po kroku”. Nasi specjaliści są też do Twojej dyspozycji — oferujemy indywidualne spotkania, na których odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Nasze narzędzie do projektowania:

  • to najlepsza alternatywa dla znanego programu CAD, 
  • obsługuje zarówno pliki DWG, jak i DXF bardzo płynnie, co przyspiesza prace projektowe,
  • umożliwia pracę na warstwach,
  • jest pomocne w tworzeniu rysunków technicznych,
  • jest nieustannie aktualizowane. Wprowadzane są różne udoskonalenia. W ZWCAD 2024 możesz korzystać z chmury punktów, edytora bloków parametrycznych Flexiblock czy też szczegółowych przekrojów i widoków 3D budynków.

Już teraz możesz pobrać program i w pełni korzystać z jego funkcji. 

Jaki jest kod rabatowy na ZWCAD?

Kod zniżkowy na program ZWCAD to JZM16 – z tym kodem otrzymasz 5% zniżki na zakup dowolnego programu CAD.

Ostatnia aktualizacja