Przeglądanie plików w formacie DWG nigdy nie było łatwiejsze!

Nasza darmowa przeglądarka plików DWG, DXF, DWF, DWT posiada narzędzia do wykonywania pomiarów długości, pola powierzchni oraz objętości. To idealne oprogramowanie zarówno dla zaawansowanych inżynierów, jak i tych użytkowników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z projektowaniem CAD.

Nie ma znaczenia, na jakim systemie pracujesz. Program CAD do przeglądania plików od ZWCAD obsługuje trzy systemy operacyjne: Windows, Android oraz iOS.

Pliki DWG to format, którzy przeznaczony jest do zapisywania modeli 2d i 3d. Jest to jeden z najczęściej używanych formatów danych projektowych, z którym można spotkać się niemal w każdym środowisku związanym z projektowaniem.

program pliki dwg trueview przeglądarka plików cad 3d

Przeglądarka CAD – DWG Viewer to dwie wersje programu do wyboru:

Program CAD typu DWG Viewer od ZWCAD daje Ci możliwość wybrania wersji przeglądarki:

  • ZWCAD 32-bit PL
  • ZWCAD 64-bit PL

Wersja 64-bit pozwali na lepsze wykorzystanie mocy Twojego komputera i pracę z większymi projektami. Co więcej, rodzaj wersji oprogramowania może zostać zmieniony w każdej chwili. To od Ciebie zależy, która wersja programu będzie dla Ciebie odpowiednia.

przeglądanie plików cad dwg projektowania cad 3d pliki dwg trueview

Poznaj możliwości DWG Viewer i przeglądaj pliki w najprostszy możliwy sposób

Nasz darmowy viewer pozwala na przeglądanie formatów DWG. Program do DWG od ZWCAD jest dostępny w języku polskim dla dwóch wersji systemów Windows (32-bitowych PL i 64-bitowych PL), a także dla Androida oraz urządzeń z systemem iOS. Przy pomocy naszego programu typu CAD możesz drukować bez ograniczeń. Bez problemu też poradzisz sobie z jego podstawowymi funkcjami. ZWCAD zapewnia szybki i skuteczny program do otwierania plików w formacie DWG, a intuicyjny interfejs sprawia, że program jest bardzo prosty w obsłudze. Poznaj możliwości naszej przeglądarki i przeglądaj pliki szybciej i przyjemniej.

Darmowa przeglądarka plików DWG (DWG Trueview)

Wypróbuj naszą darmową przeglądarkę plików i przekonaj się, że to jedyny program do przeglądania plików, jakiego potrzebujesz i przeglądaj pliki bez ograniczeń!

Skorzystaj z darmowej wersji programu, która po upływie 30. dni nadal będzie funkcjonować, jednak z pewnymi ograniczeniami. Mimo wszystko w dalszym ciągu będziesz miał możliwość przeglądania plików z rozszerzeniem DWG, DXF, DWF, DWT. W razie jakichkolwiek problemów możesz też skontaktować się z naszym działem technicznym, który wesprze Cię zawsze wtedy, kiedy będziesz tego potrzebować.

Funkcjonalność przeglądarki plików w formacie DWG – przeglądaj pliki bez ograniczeń

Jakie są podstawowe funkcjonalności przeglądarki DWG na systemy Android i iOS? Jest ich dość sporo! Darmowy program do otwierania plików DWG/DXF pozwala na podgląd rysunków płaskich (2D) oraz modeli 3D, a także na podgląd rysunków z rastrami (grafika wektorowa). Oprócz tego program obsługuje elementy proxy oraz znaki narodowe różnych krajów. Intuicyjny interfejs umożliwia sprawne korzystanie z programu, z kolei dostępne różne tryby wyświetlania rysunków 3D umożliwiają przybliżanie, oddalanie oraz obrót widoku.

To jednak nie wszystkie z dostępnych funkcji oferowanych przez viewer plików w formacie dxf/dwg. Program umożliwia włączanie, wyłączanie, mrożenie oraz blokowanie warstw, na których się pracuje. Rozbudowane narzędzia do różnego rodzaju pomiarów pozwalają na zmierzenie odległości, powierzchni, objętości, a także umożliwiają porównywanie plików sxf/dwg. Wbudowane narzędzie do porównywania plików umożliwia w prosty sposób wyłapać różnice pomiędzy porównywanymi rysunkami. Co więcej, śledzenie biegunowe oraz uchwyty umożliwiają precyzyjne i profesjonalne pomiary. Pracę w programie do przeglądania plików usprawnia przejrzyste okno z właściwościami obiektów. Dodatkowo DWG Viewer pozwala także na drukowanie ze stylami wydruku CTB/STB oraz eksport do obrazu PDF lub DWF. Poznaj wszystkie możliwości, jakie oferuje Ci nasza darmowa przeglądarka cad DWG (DWG Trueview)!