Projektancie! Poznaj najlepszy program do projektowania wnętrz 2D/3D!

ZWCAD to najlepsza alternatywa dla popularnego i zdecydowanie droższego programu do projektowania, która umożliwia efektywną pracę z formatami plików DWG/DXF. To idealne narzędzie do Twojej pracy. Wysoka wydajności, łatwość w obsłudze oraz intuicyjny interfejs sprawiają, że projektowanie wnętrz jest proste i przyjemne. Co więcej, masz możliwość dopasowania bazowego programu do potrzeb Twojej branży. Wszystko za sprawą wielu branżowych wersji i specjalistycznych nakładek. Program ZWCAD to idealne rozwiązanie zarówno dla zaawansowanych projektantów, jak i tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w projektowaniu. To prawdopodobnie najlepszy program do projektowania wnętrz! 

Wypróbuj oprogramowanie od ZWCAD. Szybko przekonasz się, że Twoja praca będzie przyjemniejsza, a projekty dopracowane w każdym szczególe.

Dowiedz się, co zyskasz dzięki projektowaniu z ZWCAD!

dział handlowy dodatkowych wtyczek

Projektowanie wnętrz dopasowane do potrzeb Twojego projektu

Z

Licencja

Producent ZWCAD zapewnia bezterminową licencję bez ponoszenia żadnych opłat subskrypcyjnych. Dzięki temu możesz projektować bez ograniczeń. W momencie trwania licencji masz też możliwość aktualizacji swojego oprogramowania do najnowszej wersji. Licencja sieciowa dotyczy powyżej 5. stanowisk, a przeniesienie jej między różnymi stanowiskami można wykonać samodzielnie.

Z

Wybór

Do wyboru są dwie wersje oprogramowania – 32 i 64 bit. Wersja 64 bit daje możliwość efektywniejszego wykorzystania mocy komputera oraz dodatkowo ułatwia tworzenie rysunków technicznych. Wersja ta pozwala także na pracę z plikami o większym rozmiarze. W każdym momencie użytkowania użytkownik ma możliwość zmiany wersji.

Z

Wsparcie techniczne

ZWCAD zapewnia wszystkim swoim klientom pełne wsparcie techniczne oraz zakres szkoleń. W ramach bezterminowej licencji można korzystać z wsparcia technicznego drogą telefoniczną, mailową, poprzez czat internetowy oraz udzielać się na specjalnym forum użytkownikom ZWCAD.

darmowych programów do projektowania	i aranżacji wnętrz

Zaprojektuj wnętrze z CADprofi Architectural

od ZWCAD

CADprofi Architectural od ZWCAD jest programem do aranżacji wnętrz, który wspomaga tworzenie rysunków budowlanych, rzutów budynków i pomieszczeń oraz elewacji. Nasze oprogramowanie to niezbędne minimum dla architektów i projektantów podczas tworzenia projektów wnętrza czy budynku. Zaletą tej branżowej nakładki jest pełna zgodność tworzonych rysunków z formatem DWG, co umożliwia ich wymianę pomiędzy projektami bez względu na to, czy korzystają oni z nakładki czy nie. Nasz software pozwoli zaprojektować mieszkanie marzeń.

Sprawdź wszystkie możliwości, jakie znajdziesz w programie ZWCAD i wykorzystaj je do zaprojektowania wnętrz domów czy jakichkolwiek innych pomieszczeń. Twoje projekty będą dopracowane w każdym najmniejszym szczególe! 

program do projektowania

Zestawienie najważniejszych funkcji programów do projektowania wnętrz

  • Obszerne biblioteki elementów budowlanych oraz biblioteki mebli, wyposażenia i przyborów sanitarnych.
  • Możliwość samodzielnego określenia wymiarów wszystkich obiektów (np. drzwi, okna, meble).
  • Dostęp do zestawu symboli i oznaczeń stosowanych przy projektach budowlanych.
  • Automatyczne opisywanie rysunków i numerowanie obiektów.
  • Możliwość samodzielnego importowania bibliotek symboli lub przedmiotów.

Poznaj możliwości programu do projektowania ZWCAD

Chcesz poznać wszystkie możliwości programu jeszcze przed jego zakupem? Na naszej stronie znajduje się bezpłatna wersja oprogramowania, która pozwoli Ci poznać wszystkie funkcjonalności ZWCAD-a! Bezpłatne testowanie programu trwa 30 dni, a potem możesz używać go jako przeglądarki do plików. 

 Wypróbuj najlepsze narzędzie do tworzenia projektów wnętrz 

ZWCAD to znakomita alternatywa dla znanego oprogramowania dla projektantów. U nas możesz sprawdzić jego wszystkie możliwości jeszcze przed zakupem. Na stronie do pobrania jest w pełni funkcjonalna wersja testowa naszego oprogramowania. Pobierz bezpłatną wersję testową ZWCAD i przez 30 dni projektuj bez zobowiązań! Po 30 dniach będzie działać on jak przeglądarka z możliwością tworzenia i zapisywania niewielkich plików. Projektowanie wnętrza dla Twojego klienta jeszcze nigdy nie było takie proste!