Projektancie! Poznaj najlepszy program do projektowania wnętrz 2D/3D!

ZWCAD to najlepsza alternatywa dla popularnego i zdecydowanie droższego programu do projektowania, która umożliwia efektywną pracę z formatami plików DWG/DXF. To idealne narzędzie do Twojej pracy. Wysoka wydajności, łatwość w obsłudze oraz intuicyjny interfejs sprawiają, że przygotowywanie projektów wnętrz jest proste i przyjemne. Co więcej, masz możliwość dopasowania bazowego programu do potrzeb Twojej branży. Wszystko za sprawą wielu branżowych wersji i specjalistycznych nakładek. Program ZWCAD to idealne rozwiązanie zarówno dla zaawansowanych projektantów, jak i tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w projektowaniu. Jest to intuicyjny program, który pozwala zaprojektować każde wnętrze. To prawdopodobnie najlepszy program do projektowania wnętrz!

Wypróbuj oprogramowanie od ZWCAD. 

Dowiedz się, co zyskasz dzięki projektowaniu z ZWCAD!

program do projektowania wnętrz

Projektowanie wnętrz dopasowane do potrzeb Twojego projektu

Z

Licencja

Producent ZWCAD zapewnia bezterminową licencję bez ponoszenia żadnych opłat subskrypcyjnych. Dzięki temu możesz projektować bez ograniczeń. W momencie trwania licencji masz też możliwość aktualizacji swojego oprogramowania do najnowszej wersji. Licencja sieciowa dotyczy powyżej 5. stanowisk, a przeniesienie jej między różnymi stanowiskami można wykonać samodzielnie.

Z

Wydajność

Wersja 64 bit daje możliwość efektywniejszego wykorzystania mocy komputera oraz dodatkowo ułatwia tworzenie rysunków technicznych. Wersja ta pozwala także na pracę z plikami o większym rozmiarze. 

Z

Wsparcie techniczne

ZWCAD zapewnia wszystkim swoim klientom pełne wsparcie techniczne oraz zakres szkoleń. W ramach bezterminowej licencji można korzystać z wsparcia technicznego drogą telefoniczną, mailową, poprzez czat internetowy oraz udzielać się na specjalnym forum użytkownikom ZWCAD.

projekty wnętrz

ZWCAD 2025 – co nowego?

ZWCAD 2025 został wydany wyłącznie w wersji 64-bitowej, co umożliwia obsługę większej ilości pamięci RAM, poprawiając wydajność, stabilność i niezawodność oprogramowania oraz zapewniając kompatybilność z nowoczesnymi systemami operacyjnymi i optymalne wykorzystanie nowoczesnego sprzętu. Przejście na tę architekturę przynosi znaczące usprawnienia pracy nad dużymi i skomplikowanymi projektami, dzięki lepszemu wykorzystaniu zasobów sprzętowych.

Nowości w ZWCAD 2025 obejmują znaczące ulepszenia w obsłudze plików PDF i drukowania dużych rysunków oraz wprowadzenie narzędzia Gizmo do łatwego przenoszenia i skalowania brył w 3D. Interfejs został zmodyfikowany, aby umożliwić przenoszenie zakładek plików między monitorami, a funkcje drukowania PDF zostały zoptymalizowane, skracając czas i zmniejszając rozmiar wydruków. Dodatkowo, ZWCAD 2025 oferuje usprawnienia w obsłudze plików PDF, optymalizację narzędzi do chmury punktów oraz obsługę importu plików w formacie STEP.

Inne nowości to ulepszony interfejs użytkownika, nowe style wizualizacji, funkcje szyku stycznego, wektoryzacja rastrów, sprawdzanie ciągłości linii oraz nowe kształty chmury rewizji, które umożliwiają szybkie i precyzyjne rysowanie oraz edycję obiektów w programie CAD.

Zaprojektuj wnętrze z CADprofi Architectural od ZWCAD

Interesują Cię programy do projektowania wnętrz online, projektowania pomieszczeń? CADprofi Architectural od ZWCAD jest programem do aranżacji wnętrz, który wspomaga tworzenie rysunków budowlanych, rzutów budynków i pomieszczeń oraz elewacji. Nasze oprogramowanie sprawdza się jako minimum – niezbędny program dla architektów, specjalistów w dziedzinie projektowania i projektantów podczas tworzenia wizualizacji wnętrz, wizualizacji pomieszczeń, czy budynków. Zaletą tej branżowej nakładki jest pełna zgodność tworzonych rysunków z formatem DWG, co umożliwia ich wymianę pomiędzy projektami bez względu na to, czy korzystają oni z nakładki czy nie. Nasz software pozwoli zaprojektować mieszkanie marzeń. Twórz wiele aranżacji wnętrz, które zostaną wzbogacone o fotorealistyczne wizualizacje.

Sprawdź wszystkie możliwości, jakie znajdziesz w programie ZWCAD i wykorzystaj je do wykonania projektu wnętrza. Twoje projekty będą dopracowane w każdym najmniejszym szczególe.

projektowanie wnętrz

Zestawienie najważniejszych funkcji programu – łatwe projektowanie!

 

 

  • Obszerne biblioteki elementów budowlanych oraz biblioteki mebli, wyposażenia i przyborów sanitarnych.
  • Możliwość samodzielnego określenia wymiarów wszystkich obiektów (np. drzwi, okna, meble).
  • Dostęp do zestawu symboli i oznaczeń stosowanych przy projektach budowlanych.
  • Automatyczne opisywanie rysunków i numerowanie obiektów.
  • Możliwość samodzielnego importowania bibliotek symboli lub przedmiotów.

 

 

Poznaj możliwości programu do projektowania ZWCAD

 

 

Chcesz poznać wszystkie możliwości naszego oprogramowania do aranżacji mieszkania jeszcze przed jego zakupem? Na naszej stronie znajduje się bezpłatna wersja oprogramowania, która pozwoli Ci poznać wszystkie funkcjonalności ZWCAD-a! Bezpłatne testowanie programu trwa 30 dni, a potem możesz używać go jako przeglądarki do plików. Program pozwala na to, by każda aranżacja wnętrz przebiegała sprawnie, sprawdza się zdecydowanie lepiej od dostępnych darmowych programów. Pamiętaj – darmowy program nie zawsze da Ci tyle możliwości, co oprogramowanie! Profesjonalny program zapewni Ci zdecydowanie więcej od bezpłatnych programów. 

 

 Wypróbuj najlepsze narzędzie do tworzenia projektów wnętrz 

ZWCAD to znakomita alternatywa dla znanego oprogramowania dla projektantów. U nas możesz sprawdzić jego wszystkie możliwości jeszcze przed zakupem. Na stronie do pobrania jest w pełni funkcjonalna wersja testowa naszego oprogramowania. Pobierz bezpłatną wersję testową ZWCAD i przez 30 dni projektuj bez zobowiązań! Po 30 dniach będzie działać on jak przeglądarka z możliwością tworzenia i zapisywania niewielkich plików. Projektowanie wnętrza dla Twojego klienta jeszcze nigdy nie było takie proste!

Ostatnia aktualizacja