Jesteś inżynierem i zawodowo zajmujesz się przygotowywaniem projektów dla swoich klientów? Szukasz sprawdzonego rozwiązania, które pozwoli Ci na szybkie i sprawne projektowanie CAD 3D/2D? Masz szczęście, bo mamy dla Ciebie program, który ma szerokie zastosowanie i spełni wszystkie Twoje potrzeby. Sprawdź najlepsze oprogramowanie CAD i wykonaj projekt altany bez ograniczeń!

Program do projektowania altan ogrodowych od ZWCAD – dlaczego warto?

Stworzyliśmy ten program, aby ułatwić Ci pracę podczas przygotowywania projektów, a jednocześnie sprawić, by była przyjemniejsza. ZWCAD to oprogramowanie do projektowania CAD używane przez inżynierów. Idealnie sprawdza się ono podczas sporządzania projektów altan ogrodowych. Bazowy program może być wzbogacony o branżowe nakładki, co pozwala korzystać z wszystkich niezbędnych funkcji bez ograniczeń, jednocześnie koncentrując się na niezbędnych potrzebach projektantów. A co ważne, jest świetny zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które dopiero uczą się projektowania. Dzięki obsłudze najpopularniejszych formatów DWG/DXF nie musisz się martwić o utratę projektów, jeśli musisz przenieść prace do innego programu CAD.

Bezterminowa licencja i brak ukrytych kosztów

Licencja bez terminu oznacza, że ZWCAD wystarczy kupić tylko raz!  Nie musisz więc martwić się o opłacanie subskrypcji czy odnawianie licencji. Ale to nie wszystko. Wybierając ZWCAD, zawsze będziesz miał możliwość zaktualizowania swojego oprogramowania do najnowszej wersji i to całkowicie za darmo!

W celu zapewnienia jak najbardziej komfortowej pracy dostępne są dwie wersje oprogramowania – 32 i 64-bitowa. Wersja 64-bitowa pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie mocy komputera, a Ty w ten sposób będziesz mógł pracować z większymi plikami. Możesz używać obu wersji w ramach jednej licencji i zmieniać je w dowolnym momencie.

Projekt altany – jedno oprogramowanie, które zrobi wiele dla Twojej firmy

ZWCAD oferuje wiele korzyści, a jedną z nich jest pełna elastyczność w zakresie licencjonowania. Aby móc cały czas w pełni korzystać z oprogramowania, płacisz tylko podczas zakupu i nie ma znaczenia, na ilu stanowiskach chcesz go wykorzystać. Program może być dostępny na każdym komputerze w Twojej firmie – wystarczy zainstalować go za pomocą specjalnego kodu licencyjnego. Przeniesienie licencji na inne stacje robocze jest bardzo łatwe i można je wykonać samodzielnie.

Gwarantujemy, że nasze oprogramowanie jest w 100% legalne i zostało opracowane z poszanowaniem własności intelektualnej osób trzecich! Każdy sprzedawany przez nas program posiada certyfikat oryginalności, który dołączamy do zakupu.

W ramach jednego programu możesz także wybierać spośród wielu wersji językowych, które możesz zmieniać, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Do wyboru masz między innymi język polski, angielski, czeski, francuski, niemiecki czy litewski.

Kompleksowe wsparcie techniczne od specjalistów ZWCAD

Zawsze, kiedy będziesz nas potrzebować, będziemy w pobliżu, aby udzielić Ci niezbędnego wsparcia. Zapewniamy również szkolenia i upewniamy się, że klienci otrzymują to, czego potrzebują, aby odnieść sukces. W razie problemów z obsługą oprogramowania zapewniamy pomoc i rozwiązanie problemu. Wszyscy subskrybenci ZWCAD mają również dostęp do specjalnego forum dla użytkowników ZWCAD, gdzie odbywają się dyskusje na różne tematy.

Dobry program to podstawa

Nasi eksperci mają bogate doświadczenie w projektowaniu w ZWCAD i służą pomocą w razie pojawienia się jakichkolwiek problemów. Jesteśmy doskonale zorientowani w wymaganiach branży CAD i oferujemy szereg produktów i usług dostosowanych do Twoich potrzeb. Jesteśmy dobrze zorientowani w wymaganiach branży CAD i oferujemy szereg produktów i usług dostosowanych do Twoich potrzeb. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić profesjonalną obsługę, więc kontaktując się z nami, masz pewność, że otrzymasz fachowe wsparcie. Wszyscy subskrybenci ZWCAD otrzymują również dostęp do specjalnego forum dyskusyjnego, na którym mogą rozmawiać na tematy związane z programem do projektowania 3D od ZWCAD.

ZWCAD 2024 – program, który oferuje więcej funkcji i jest jeszcze lepszy niż wcześniej

ZWCAD to oprogramowanie do projektowania, które zostało stworzone z myślą o inżynierach, architektach, projektantach i budowniczych. Najnowsza wersja, która właśnie pojawiła się na rynku, jest pełna nowych funkcji, które pomogą Ci dopracować projekty w każdym szczególe i wynieść je na wyższy poziom. Dzięki wprowadzeniu specjalnych uchwytów w oknie edycji szybciej i sprawniej możesz operować rozmiarem i położeniem obiektów. Nowa wersja aplikacji zawiera ulepszenia funkcji obsługi arkuszy, co ułatwia pracę z projektami, które zawierają wiele rysunków. Od teraz będziesz mieć również dostęp do nowych funkcji w tabeli, a także otrzymasz szczegółowe wskazówki z obrazkami, które jeszcze bardziej ułatwią projektowanie w ZWCAD.

Dzięki ZWCAD możesz zaprojektować altanę bez ograniczeń

Korzystając z ZWCAD, masz pewność, że masz pełną kontrolę nad swoimi projektami. W ramach jednego programu otrzymujesz wszystkie narzędzia potrzebne do przygotowania projektu działki dla Twojego klienta. Jeśli szukasz więc profesjonalnego oprogramowania do projektowania, które będzie alternatywą dla drogiego oprogramowania DWG/DXF – postaw na ZWCAD! Projektowanie altan ogrodowych nigdy nie było tak łatwe i przyjemne! 

Wypróbuj ZWCAD za darmo – pobierz i projektuj bez ograniczeń! 

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele programów do projektowania altan w 3D, stąd też wybór tego najlepszego jest utrudniony. Nikt też nie chce kupować czegoś, o czym niewiele wie. Bardzo dobrze to rozumiemy, dlatego dajemy Ci możliwość przetestowania wszystkim możliwości ZWCAD jeszcze przed zakupem! Testuj przez 30 dni zupełnie za darmo i projektuj bez ograniczeń! 

Ostatnia aktualizacja