Jesteś inżynierem i masz wrażenie, że Twój obecny program do projektowania instalacji fotowoltaicznych nie spełnia wszystkich Twoich potrzeb i ciągle w czymś zawodzi? Przedstawiamy Ci ZWCAD – oprogramowanie do projektowania CAD, które jest niezwykle wszechstronne, funkcjonalne i posiada wieczystą licencję. To jeden z najlepszych programów do projektowania systemów fotowoltaicznych na rynku, który pozwala tworzyć projekty bez ograniczeń! Poznaj profesjonalne oprogramowanie, które idealnie scali Twój talent z projektowaniem i pozwoli Ci stworzyć coś niesamowitego!

Program do projektowania fotowoltaiki

ZWCAD to narzędzie, które usprawni Twoją pracę nad projektami paneli fotowoltaicznych. Wydajną i efektywną pracę gwarantuje wysoka wydajność oprogramowania, prosty interfejs oraz branżowe nakładki, dzięki którym dopasujesz program do siebie i swoich zawodowych potrzeb. Szukasz narzędzia, które pozwoli Ci na wykonanie dokładnego projektu instalacji z wykorzystaniem wybranej konfiguracji paneli? ZWCAD to program idealny zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących projektantów. Oprogramowanie oferuje mnóstwo specjalistycznych funkcji i sprawia, że praca staje się szybka i przyjemna.

ZWCAD 2025 oferuje więcej niż kiedykolwiek wcześniej

ZWCAD jest przeznaczony dla inżynierów, architektów, projektantów i budowniczych. Jest to najnowocześniejsze oprogramowanie do projektowania instalacji i oferuje funkcje, których nie znajdziesz w innych podobnych programach do tworzenia układu systemu. Najnowsza wersja zawiera szereg nowych przydatnych funkcji i udogodnień, dzięki którym projektowanie będzie jeszcze wydajniejsze i znacznie przyjemniejsze.

ZWCAD 2025 jest teraz dostępny wyłącznie w wersji 64-bitowej, co zapewnia większą pamięć RAM, wyższą wydajność, lepszą stabilność i niezawodność, kompatybilność z nowoczesnymi systemami operacyjnymi oraz optymalne wykorzystanie nowoczesnego sprzętu. Przejście na tę wersję daje użytkownikom znaczne korzyści w pracy z dużymi i skomplikowanymi projektami, umożliwiając bardziej efektywne wykorzystanie zasobów sprzętowych.

Dodając specjalne uchwyty do układania modułów, możesz szybko i precyzyjnie zmieniać rozmiar i położenie obiektów. Najnowsza wersja aplikacji znacznie ułatwia obsługę projektów z dużą ilością rysunków i pozwala na wymiarowanie powierzchni modułów. Co więcej, w łatwy sposób możesz wprowadzić dowolne zmiany, nawet w trakcie spotkania z inwestorem. Program umożliwia również tworzenie dokumentacji projektowej. Po wybraniu miejsca montażu, a także ustalenia wszelkich potrzebnych informacji, oprogramowanie pozwala na dokładne obliczenia, które bywają kluczowe w podjęciu decyzji o budowie fotowoltaiki. ZWCAD dostarcza informacje, które sprawiają, że Klient może wyobrazić sobie całą inwestycję, jeszcze przed rozpoczęciem prac.

Zalety sprawiają, że to program stworzony dla osób, którym zależy na oferowaniu profesjonalnych usług projektowych. Dostarcz swoim Klientom profesjonalny układ instalacji fotowoltaicznych.

Jeden program CAD – wiele korzyści dla instalacji fotowoltaicznej 

Dla Twojej wygody oferujemy wieczystą licencję, z typu licencjonowaniem nie wiążą się żadne ukryte koszty związane z późniejszym użytkowaniem programu. Nie musisz ani przedłużać subskrypcji, ani odnawiać licencji, a co więcej – w każdej chwili będziesz mógł zaktualizować swoje oprogramowanie do najnowszej wersji i to całkowicie za darmo! 

ZWCAD zapewnia bezproblemową obsługę z intuicyjnym interfejsem, dzięki czemu nawet niedoświadczeni użytkownicy mogą z łatwością stawiać pierwsze kroki w projektowaniu CAD. ZWCAD 2025 promuje już tylko i wyłącznie jedną wersję systemową – 64-bit, która pozwla na sprawną pracę, nawet w przypadku dużych projektów.

ZWCAD umożliwia elastyczne licencjonowanie. W przypadku tego modelu licencjonowania będziesz mógł zainstalować program na kilku komputerach w swojej firmie. Można go łatwo przenosić między stacjami roboczymi, aby wszyscy Twoi pracownicy mogli z niego korzystać. ZWCAD nie wymaga zakupu dodatkowych licencji.

Oprogramowanie dostępne jest w różnych wersji językowych. Oznacza to, że w razie potrzeby możesz zmieniać języki i zawsze mieć pod ręką wersję, której potrzebujesz. Dostępne są między innymi: język polski, angielski, niemiecki, czeski, francuski i litewski.

Oprogramowanie obsługuje najpopularniejsze formaty, takie jak DWG i DXF, dzięki czemu możesz korzystać z różnych programów bez utraty danych. 

Do wyboru są specjalistyczne branżowe nakładki, dzięki którym uzyskasz niezbędne dla siebie funkcjonalności. Pomaga to zwiększyć użyteczność Twojego bazowego programu do projektowania CAD i daje gwarancję tego, że będzie on dostosowany do Ciebie i Twojej branży.

Do każdego zakupu dołączamy certyfikat legalności potwierdzający, że nasz program jest oryginalny, szanuje własność intelektualną oraz patenty innych firm.

Od ZWCAD pomoc techniczna jest na wyciągnięcie ręki

Wybierając ZWCAD, otrzymujesz pełne wsparcie techniczne. Ponadto zapewniamy możliwość odbycia kursu wprowadzającego, który podpowie jak korzystać z programu i jak wykorzystać wszystkie jego funkcjonalności. Wraz z oprogramowaniem zapewniamy dostęp do specjalnego forum dla użytkowników ZWCAD, gdzie można wymieniać się spostrzeżeniami i zadawać pytania innym użytkownikom.

Program CAD do projektowania fotowoltaiki – sprawdź za darmo 

ZWCAD jest idealną alternatywą dla drogiego programu CAD. Poznaj funkcje ZWCAD jeszcze przed zakupem! Oferujemy bezpłatną wersję próbną, dzięki której możesz ocenić możliwości oprogramowania przez 30 dni! Pobierz już dziś i wykonaj projekt instalacji fotowoltaicznej bez ograniczeń! Z programem ZWCAD oszczędzisz bardzo dużo cennych godzin w skali dnia. Projektowanie instalacji jeszcze nigdy nie było tak przyjemne! Przekonaj się sam.

Ostatnia aktualizacja