Jesteś inżynierem i masz wrażenie, że Twój obecny program do projektowania instalacji fotowoltaicznych nie spełnia wszystkich Twoich potrzeb i ciągle w czymś zawodzi? Przedstawiamy Ci ZWCAD – oprogramowanie do projektowania CAD, które jest niezwykle wszechstronne, funkcjonalne i posiada wieczystą licencję. To jeden z najlepszych programów do projektowania systemów fotowoltaicznych na rynku, który pozwala tworzyć projekty bez ograniczeń! Poznaj profesjonalne oprogramowanie, które idealnie scali Twój talent z projektowaniem i pozwoli Ci stworzyć coś niesamowitego!

Program do projektowania instalacji fotowoltaicznych

Zajmujesz się instalacjami fotowoltaicznymi? Chcesz w łatwy sposób stworzyć idealny projekt dostosowany do potrzeb inwestora? ZWCAD to narzędzie, które usprawni Twoją pracę nad projektami paneli fotowoltaicznych. Wydajną i efektywną pracę gwarantuje wysoka wydajność oprogramowania, prosty interfejs oraz branżowe nakładki, dzięki którym dopasujesz program do siebie i swoich zawodowych potrzeb. ZWCAD to program idealny zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących projektantów. Oprogramowanie oferuje mnóstwo specjalistycznych funkcji i sprawia, że praca staje się szybka i przyjemna.

ZWCAD 2024 oferuje więcej niż kiedykolwiek wcześniej

ZWCAD jest przeznaczony dla inżynierów, architektów, projektantów i budowniczych. Jest to najnowocześniejsze oprogramowanie do projektowania i oferuje funkcje, których nie znajdziesz w innych podobnych programach do tworzenia układu systemu. Najnowsza wersja zawiera szereg nowych funkcji i udogodnień, dzięki którym projektowanie będzie jeszcze wydajniejsze i znacznie przyjemniejsze. Dodając specjalne uchwyty do układania modułów, możesz szybko i precyzyjnie zmieniać rozmiar i położenie obiektów. Najnowsza wersja aplikacji znacznie ułatwia obsługę projektów z dużą ilością rysunków.

Jeden program CAD – wiele korzyści dla instalacji fotowoltaicznej 

Dla Twojej wygody oferujemy wieczystą licencję, z typu licencjonowaniem nie wiążą się żadne ukryte koszty związane z późniejszym użytkowaniem programu. Nie musisz ani przedłużać subskrypcji, ani odnawiać licencji, a co więcej – w każdej chwili będziesz mógł zaktualizować swoje oprogramowanie do najnowszej wersji i to całkowicie za darmo!

ZWCAD zapewnia bezproblemową obsługę z intuicyjnym interfejsem, dzięki czemu nawet niedoświadczeni użytkownicy mogą z łatwością stawiać pierwsze kroki w projektowaniu CAD. Do wyboru są wersje 32-bitowe i 64-bitowe – ze wskazaniem, że wersja 64-bitowa sprawdzi się dobrze w przypadku większych projektów. W razie potrzeby możesz zmieniać wersje w ramach jednej licencji, kiedy tylko chcesz.

ZWCAD umożliwia elastyczne licencjonowanie. W przypadku tego modelu licencjonowania będziesz mógł zainstalować program na kilku komputerach w swojej firmie. Można go łatwo przenosić między stacjami roboczymi, aby wszyscy Twoi pracownicy mogli z niego korzystać.

Dostępnych jest wiele różnych wersji językowych. Oznacza to, że w razie potrzeby możesz zmieniać języki i zawsze mieć pod ręką wersję, której potrzebujesz. Dostępne są między innymi: język polski, angielski, niemiecki, czeski, francuski i litewski.

Oprogramowanie obsługuje najpopularniejsze formaty, takie jak DWG i DXF, dzięki czemu możesz korzystać z różnych programów bez utraty danych

Do wyboru są specjalistyczne branżowe nakładki, dzięki którym uzyskasz niezbędne dla siebie funkcjonalności. Pomaga to zwiększyć użyteczność Twojego bazowego programu do projektowania CAD i daje gwarancję tego, że będzie on dostosowany do Ciebie i Twojej branży. Oprogramowanie dostępne na ZWCAD z pewnością zrobi wrażenie na każdym użytkowniku. Jego zalety sprawiają, że programowanie jest bardzo intuicyjne.

Do każdego zakupu dołączamy certyfikat legalności potwierdzający, że nasz program jest oryginalny, szanuje własność intelektualną oraz patenty innych firm.

Od ZWCAD pomoc techniczna jest na wyciągnięcie ręki

Wybierając ZWCAD, otrzymujesz pełne wsparcie techniczne. Ponadto zapewniamy możliwość odbycia kursu wprowadzającego, który podpowie jak korzystać z programu i jak wykorzystać wszystkie jego funkcjonalności. Wraz z oprogramowaniem zapewniamy dostęp do specjalnego forum dla użytkowników ZWCAD, gdzie można wymieniać się spostrzeżeniami  i zadawać pytania innym użytkownikom.

Darmowy program do projektowania fotowoltaiki – sprawdź!

ZWCAD jest idealną alternatywą dla drogiego programu CAD. Poznaj funkcje ZWCAD jeszcze przed zakupem! Oferujemy bezpłatną wersję próbną, dzięki której możesz ocenić możliwości oprogramowania przez 30 dni! Pobierz już dziś i wykonaj projekt instalacji fotowoltaicznej bez ograniczeń!

 

Ostatnia aktualizacja