Jesteś projektantem lub inżynierem i Twoja praca polega na projektowaniu 2D/3D? Szukasz sprawdzonych rozwiązań, które usprawnią Twoją pracę? Poznaj najlepszy program do projektowania cad, który umożliwia modelowanie 3D, tworzenie projektów technicznych, dokumentacji 2D oraz zapewnia szereg rozwiązań, dzięki którym projektowanie jest sprawniejsze i przyjemniejsze, a modele są dopracowane nawet w najmniejszym szczególe. Poznaj zupełnie inny wymiar pracy z oprogramowaniem od ZWCAD!

Wysoka wydajność, intuicyjny interfejs, branżowe nakładki – wszystko to sprawia, że praca formatami plików DWG/DXF jest szybsza, efektywniejsza i przyjemniejsza. Poznaj ZWCAD i przejdź na wyższy poziom projektowania.

Projektowanie wspomagane komputerowo – na czym polega

Projektowanie CAD (ang. Computer Aided Design) to wspomaganie komputerowe projektu. Oprogramowanie to pozwala tworzyć wizualizacje projektów oraz przyczynia się szybszego i sprawniejszego sporządzania projektów i konstrukcji modeli, tym samym skracając czas potrzebny na wprowadzenie produktu do sprzedaży. Projektowanie cad polega na cyfrowym tworzeniu modeli geometrycznych. Oprócz modelowania skomplikowanych projektów pozawala on także na przygotowanie zapisu dokumentacji technicznej 2D. Programy do projektowania typu cad pozwalają na przeprowadzenie obliczeń wytrzymałościowych oraz wykonanie prototypów, które posłużą jak najlepszej optymalizacji projektu.

zastosowanie cad cam cad cam

Nowy wymiar projektowania, dzięki któremu modelowanie 3D jest jeszcze łatwiejsze

Oprogramowania typu cad umożliwiają tworzenie wysoce skomplikowanych projektów i modeli, a następnie wykonania zaprojektowanej konstrukcji. Profesjonalne narzędzie do projektowania CAD pozwala uwzględnić krzywizny i inne nieregularności w kształcie. Modelowanie w CAD daje też możliwość wypracowania połączeń pomiędzy kolejnymi elementami składowymi projektowanego produktu. Inżynierowie pracujący przy projektowaniu CAD mogą wychwycić błędy, a następnie je skorygować.

Projektowanie cad 2D – sporządzanie dokumentacji

Projekt w 3D to nie wszystkie możliwości oprogramowania do projektowania. Oprócz tego możliwe jest także sporządzenie pełnej dokumentacji 2D, czyli przedstawienia wszystkich danych, jakie mają składać się na gotowy produkt. Dokumentacja może dotyczyć poszczególnych części produktu, a także również metod ich montażu obróbki.

model 3d

Projektowanie CAD – dla kogo

Dzięki nakładkom branżowym i im szerokiemu zastosowaniu, oprogramowanie ZWCAD to idealne narzędzie umożliwiające projektowanie w inżynierii mechanicznej, budowlanej, a także elektrycznej.

Dodatkowe funkcje zaprojektowane specjalnie z myślą o architektach czy projektantach usprawniają żmudne zadania kreślarskie i zwiększają efektywność architektów, inżynierów i projektantów. Program od ZWCAD daje Ci szereg korzyści, które są niezbędne w Twojej pracy.

Poznaj nasz program i projektuj bez ograniczeń!

projektowanie cad modelowanie komputerowe

Wypróbuj najlepsze narzędzie do tworzenia projektów w formacie 3D

ZWCAD to idealna alternatywa dla popularnego i znanego wszystkim oprogramowania CAD. Sprawdź wszystkie jego możliwości jeszcze przed dokonaniem zakupu. Na naszej stronie internetowej znajdziesz w pełni funkcjonalną i bezpłatną wersję testową naszego programu. Pobierz ZWCAD już dziś i przez miesiąc projektuj bez żadnych zobowiązań i ograniczeń! Po upływie okresu próbnego nadal możesz korzystać z naszego programu, który będzie działać jak przeglądarka z możliwością opracowywania i zapisywania niewielkich rozmiarów plików.

Ostatnia aktualizacja