Zajmujesz się sporządzaniem projektów konstrukcji stalowych, ale Twoje obecne oprogramowanie nie spełnia wszystkich Twoich oczekiwań? A może zaczynasz swoją przygodę z projektowaniem i szukasz najlepszego możliwego narzędzia do pracy, które pozwoli na szybkie i bezproblemowe sporządzanie projektów w 3D/2D? ZWCAD to profesjonalne oprogramowanie umożliwiające modelowanie w 3D! Dowiedz się, jakie są jego możliwości i projektuj bez ograniczeń!

Profesjonalny program do projektowania konstrukcji stalowych – dlaczego warto?

Nasz autorski program do projektowania profili stalowych powstał po to, aby Twoja praca była łatwiejsza i jeszcze bardziej efektywna. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto zajmuje się projektowaniem konstrukcji stalowych. Dzięki ZWCAD możesz bez wysiłku realizować projekty konstrukcji stalowych i spełniać wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oprogramowanie CAD jest proste w obsłudze, ma intuicyjny interfejs, wiele funkcjonalności ułatwiających pracę oraz w łatwy sposób można dopasować go do własnej branży i indywidualnych potrzeb. Co więcej, ZWCAD jest odpowiedni zarówno dla profesjonalistów, jak i dla osób, które dopiero uczą się projektowania i próbują odnaleźć się w środowisku CAD.

projektowanie konstrukcji stalowych

Licencja wieczysta bez ukrytych kosztów

ZWCAD daje Ci dożywotnią licencję na oprogramowanie, dzięki czemu nie musisz przejmować się cyklicznym opłacaniem subskrypcji czy odnawianiem licencji. To jednak nie wszystko. W każdej chwili możesz też zaktualizować swoje oprogramowanie do najnowszej wersji bez ponoszenia dodatkowych kosztów!

Oprogramowanie od najnowszej edycji ZWCAD 2025 dostępne jest już tylko w wersji 64-bitowej. Dzięki wersji 64-bitowej możesz wydajniej korzystać z mocy komputera, a także pracować z większymi plikami. Dzięki temu z powodzeniem możesz tworzyć złożone konstrukcje stalowe. Z kolei obsługa najpopularniejszych formatów CAD oznacza, że nie musisz się martwić o utratę pracy przy przejściu do innego programu.

Jedno oprogramowanie, które może zdziałać cuda dla Twojej firmy

Dużym atutem naszego narzędzia do projektowania konstrukcji budowlanych jest elastyczność umowy licencyjnej. Aby w pełni korzystać z oprogramowania, płacisz tylko raz i nie ma znaczenia, ile osób będzie go używać. Oznacza, że to każdy z Twoich pracowników może korzystać z tego oprogramowania. Wystarczy go zainstalować za pomocą kodu aktywacyjnego.

Nasze oprogramowanie jest legalne i opracowane z poszanowaniem własności intelektualnej innych osób. Dla każdego z naszych pakietów oprogramowania dołączamy certyfikat oryginalności, aby dać Ci gwarancję, że dostajesz certyfikowany i w 100% nowy i oryginalny program.

W ramach jednego oprogramowania możesz również łatwo przełączać się na preferowaną wersję językową. Dostępne języki to między innymi: polski, angielski, niemiecki, francuski, czeski czy litewski.

Specjaliści ZWCAD oferują kompleksowe wsparcie techniczne

Oferujemy obsługę klienta na najwyższym poziomie, dlatego zawsze możesz na nas polegać i liczyć na nasze wsparcie. Zapewniamy również szkolenia i upewniamy się, że otrzymasz to, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy z oprogramowaniem, pomożemy Ci go rozwiązać tak szybko, jak to możliwe. Wszyscy abonenci ZWCAD dostają dostęp do specjalnego forum, na którym odbywają się dyskusje na temat oprogramowania.

ZWCAD 2025 – nowe funkcje i udogodnienia

Oprogramowanie ZWCAD zostało stworzone z myślą o inżynierach, architektach, projektantach i konstruktorach. Pomoże także i Tobie. Najnowsza wersja aplikacji jest pełna funkcji, które pomogą Ci dopracować projekty i przenieść je na jeszcze wyższy poziom. Od teraz ZWCAD2025 promuje już wyłącznie jedną wersję systemową – 64-bitową, która pozwlaną na bezproblemową pracę nawet z dużymi plikami. Zastosowanie specjalnych uchwytów w opcjach edycji pozwoli na łatwiejsze i szybsze operowanie rozmiarem i kształtem elementów. Ulepszone zostały także funkcje obsługi arkuszy, co zdecydowanie ułatwia sporządzanie projektów, które składają się z wielu rysunków. Z kolei dzięki narzędziu Gizmo – jeśli style wizualne są aktywne to po zaznaczeniu danej bryły dostępne będą specjalne uchwyty. W zależności od rodzaju uchwytu obiekt będzie można łatwo przesuwać, skalować obracać itp.
Od teraz projektowanie z ZWCAD będzie jeszcze przyjemniejsze.

Projektowanie, rysowanie, obliczanie konstrukcji stalowych bez ograniczeń

ZWCAD pomaga zachować kontrolę nad każdym projektem. Przy pomocy jednego oprogramowania w łatwy i przyjemny sposób zaprojektujesz każdą konstrukcję i spełnisz oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nie musisz szukać dalej – wypróbuj program od ZWCAD, który ma wszystkie niezbędne funkcje w okazyjnej cenie!

Pobierz ZWCAD za darmo na okres próbny i zobacz, ile możesz zdziałać

Obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo programów do projektowania konstrukcji budowlanych w 3D. To sprawia, że trudno jest zdecydować, który z nich jest najlepszy. Powszechnie wiadomo, że klienci zawsze chcą wiedzieć jak najwięcej przed zakupem. W związku z tym dajemy Ci możliwość wypróbowania wszystkich funkcji ZWCAD jeszcze przed jego zakupem! Bezpłatna wersja próbna ZWCAD oferuje wszystkie funkcje dostępne w pełnej wersji, w tym rysowanie 2D, modelowanie i renderowanie 3D, animację i przetwarzanie wsadowe. Możesz wypróbować nasz produkt przez 30 dni całkowicie za darmo i wykonywać projekty konstrukcji budowalnych bez żadnych ograniczeń! Gwarantujemy, że inne programy CAD pójdą w odstawkę!

Sprawdź także:

Program dla architektów

 

Ostatnia aktualizacja